Firma Reiterman

Firma Reiterman vznikla v roce 1992.
Od roku 1993 se začala zabývat obchodní činností, které se věnuje dodnes. V dvoupatrové budově na Seifertové ulici nabízíme širokou nabídku výrobků. Z více než 20.000 výrobků si u nás vybere opravdu každý. V našem sortimentu najdete ruční i elektro nářadí, veškeré vybavení dílny i kuchyně a potřeby na zahradu. Najdete zde také krmiva a potřeby pro chov zvířat.
            Naši zákazníci jsou pro nás prioritou a vždy se snažíme, aby od nás odcházeli nadmíru spokojeni. Pro naše registrované VIP zákazníky jsme zavedli slevový program. Našich registrovaných zákazníků máme více než 3000, a proto pro ně vytváříme spousty slevových akcí a informujeme je o právě probíhajících slevách.
            U našeho personálu dbáme na odborné proškolení, aby Vám mohli co nejvíce poradit, a proto pravidelně jezdí k našim dodavatelům na prezentace nových výrobků a proškolování. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme, abychom byli schopni kontrolovat kvalitu zboží, s některými spolupracujeme přes 17 let. Například železářství odebíráme od českých dodavatelů, kteří drží české normy. Klademe důraz na kontrolu zboží, kdo přesně, a jak se zboží vyrábí i dováží.
            Můžete u nás pořídit zakrývací plachty s kovovými oky různých velikostí od 2x2m až po 20x30m, což umožní zakrýt například stan, kolo, ale i střechy domů při rekonstrukci nebo dřevo uložené na topení. V tomto sortimentu nemáme na Vysočině i celé ČR konkurenci. U zahradní chemie dbáme na ochranu životního prostředí, můžete tak u nás nakoupit certifikované výrobky, které jsou vyvinuty pouze pro svůj daný účel použití.

Firma Reiterman pravidelně podporuje i mládež v našem regionu. Snažíme se podporovat mládež jak hokejovou Duklu Jihlava, tak i fotbalovou FC Vysočina.

            Těšíme se i na Vaši návštěvu a pevně věříme že se Vám u nás bude líbit.