Získání V.I.P. zákaznické karty Reiterman

Každý zákazník, který jednorázově nakoupí nad 777 Kč na kamenné prodejně, má nárok na V.I.P. zákaznickou kartu Reiterman.

V.I.P. karta Reiterman umožňuje zákazníkovi při každém nákupu získat slevu 10% na veškeré nezlevněné zboží. Sleva se započítává na pokladně, při předložení slevové zákaznické karty.

Výhody členství
Držitel karty získává slevu 10% na veškeré zboží, mimo již zlevněného. Držitelé karet jsou pravidelně informováni o aktuálních slevách a jsou pro ně připravovány speciální slevové nabídky.
Díky registraci tak můžete nakupovat ještě výhodněji.
Při registraci získá zákazník možnost nakupovat se slevou 10% v internetovém obchodě Reiterman.cz.

Jak získat slevu 10% na nákup v internetovém obchodě?
Stačí, když nahlásíte na pokladně v kamenném obchodě, že chcete zaregistrovat a tím získat slevu 10% pro nakupování přes internet. Nebo můžete poslat email se žádostí na obchodni.centrum@reiterman.cz. a my vše zařídíme za Vás. Pro registraci je nutné nahlásit číslo Vaší V.I.P. zákaznické karty (číslo čárového kódu na kartě).

Podmínky pro registraci
Při registraci vyplňujete osobní údaje, které zpracováváme dle zákona č.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
Po provedení objednávky nad 777 Kč se můžete registrovat on line, a tím začít využívat slevu 10% mimo již zlevněného zboží. Pro vystavení zákaznické V.I.P. karty je podmínkou nákupu nad 777Kč v kamenné prodejně Reiterman v Jihlavě.
Při registraci on line, Vám nebude  V.I.P. slevová karta vystavena. Nelze vystavit kartu, bez splnění podmínky nákupu za 777,- v kamenné prodejně.
Poskytnutí osobních údajů je zcela dobrovolné, avšak bez řádného vyplnění povinné části dotazníku, nelze čerpat výhody vyplývající z registrace.
Vaší registraci, a tím i zrušení slevové karty lze kdykoliv, vrácením karty na prodejně Reiterman v Jihlavě, Seifertova 4. Členství zaniká dnem odevzdání karty.
Všichni držitelé V.I.P. karty se zavazují informovat o změnách údajů vyplněných v přihlášce.

Ztrátu, poškození nebo jakékoliv znehodnocení karty nahlaste v kamenné prodejně Reiterman v Jihlavě.

Za vzniklé škody při zneužití karty neoprávněnou osobou nese plně zodpovědnost V.I.P. zákazník.

Zneužití výhod a vyplnění nesprávných údajů v přihlášce jsou důvodem ke zrušení registrace a tím i zrušení a odebrání V.I.P. slevové karty.